Doradca kredytowy, Gdynia - dlaczego warto?

Korzystanie z oferty doradcy kredytowego jest przede wszystkim bardzo wygodne. Zamiast samodzielnie przeglądać i porównywać ze sobą różne oferty, zajmie się tym ekspert. Co istotne, jest to osoba zaznajomiona z prawem kredytowym, dlatego będzie w stanie dokładnie przejrzeć umowy oraz wszelką dokumentację, a następnie wytłumaczyć klientowi niezrozumiałe kwestie. Wystarczy podać doradcy swoje wymagania dotyczące kwoty kredytu, okresu kredytowania itd. Co interesujące, ekspert może znaleźć ofertę nawet w sytuacji braku zdolności kredytowej ocenianej przez bank. Doradcy obsługują klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Ile kosztuje doradca kredytowy w Gdyni?

Mogłoby się wydawać, że pomoc doradcy kredytowego jest kosztowna, jednak w praktyce utrata kwoty przeznaczonej na jego wynagrodzenie nie jest odczuwalna. Dzieje się tak, ponieważ specjalista otrzymuje część prowizji otrzymanej w ramach współpracy z daną instytucją bankową lub pozabankową. Dla klienta nie ma więc większej różnicy, czy korzysta z pomocy doradcy, czy kredyt bierze na własną rękę. Co istotne, nieraz doradca umożliwia znalezienie atrakcyjniejszego kredytu, dlatego nawet biorąc pod uwagę jego prowizję, można zyskać, wybierając lepszą ofertę. Specjalista ponadto zawsze kieruje się dobrem klienta, dlatego będzie prezentować wyłącznie sprawdzone opcje.

Doradca kredytowy w Gdyni - opinie

Doradcy nie bez powodu otrzymują tak dobre opinie klientów. Wiadomo, że kredyt jest zobowiązaniem najczęściej kilkuletnim, dlatego nic dziwnego, że każdemu zależy na znalezieniu jak najlepiej dopasowanej oferty do swoich potrzeb. Przez to przeglądanie poszczególnych propozycji nie jest niczym dziwnym. Ekspert natomiast pozwoli zaoszczędzić klientowi sporo czasu, a także zyskać pewność wybrania oferty sprawdzonej. Specjaliści dostają też dobre opinie od osób, które miały problem z zaciągnięciem kredytu w banku, ponieważ nieraz istnieje możliwość znalezienia dobrej oferty nawet w przypadku zaległości w ZUS czy nie najlepszej historii BIK.